Dátum: 2026 január 19. (hétfő) | Sára, Márió

hírek

KORCSOLYA HÍREK

Karácsony előtt még egy újabb csodás hír korcsolya szakosztályunk háza tájáról!

December 19-21. között, a németországi Inzellben rendezte meg a HUNSKATE - Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség a 2025-évi Távonkénti és Összetett Gyorskorcsolya Országos Bajnokságát,ahol korcsolyázóink igazán kitettek magukért!

Ahogy már korábban is írtam,ők azok a sportolók,akik igazán sok áldozatot hoznak,hiszen családot,barátokat hátrahagyva,a sportágukért, hosszú-hosszú heteket,hónapokat edzenek külföldön,ezért is szívből gratulálunk az eredményeikhez!

Az Országos Bajnokság eredményei:

500m: Sipos János 1.; Bödei Bálint 3.; Bejczi Botond 4. 

1000m: Bödei Bálint 1.; Bejczi Botond 2.; Sipos János 4.

5000m: Bödei Bálint 1.; Bejczi Botond 2.

1500m: Bödei Bálint 1.; Bejczi Botond 2.; Sipos János 4.

Összetett: Bödei Bálint 1.; Bejczi Botond 2.

Álljon itt még egy fantasztikus eredmény,amit illet volna kitennem,de ez a decemberi kavalkád kicsit maga alá gyűrt:

A Mikulás ugyanis megajándékozott minket János Sipos részéről egy Junior Gyorskorcsolya Világkupa bronzéremmel és egy egyéni csúccsal.

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41